26 Eylül 2013 Perşembe

Essence Stays No Matter What Maskara

Merhabalar.
Bu güzel eylül gününde sizlere anlatacağım ürün Essence'in Stays No Matter What serisinin maskarası olacak.


Kıl fırçalı maskaraları sevmeye başladım bu maskara sayesinde desem yalan olmaz.


Essence'in bu Stays No Matter What (ne olursa olsun kalır) serisini çok iddalı bulsam da deneme fırsatı bulduğum için sevindim.
Bu maskara benim için tam günlük kullanıma uygun. 
Kirpiklerimi tek tek ayırırken dolgunluk vermesini çok seviyorum. Yanlış anlaşılmasın çok uzatma ya da çok dolgunluk vermesi gibi bir durum söz konusu değil.
Günlük olarak, okul makyajında ya da çok dramatik bir makyaj istemediğimde bunu kullanıyorum.
24 saat kalma durumunu bilemiyeceğim, maskaramı o kadar silmede durduğum hiç olmadı. Aynı zamanda waterproof bir maskara olmasına rağmen göz makyaj temizleyicisiyle kolayca çıkıyor.Başlarda yaşadığım bir sorun vardı bu maskarayla.  Kendisi ilk kullandığım zamanlarda göz kapaklarımı boyuyordu! Maskarayı çok beğendiğim ve sağladığı görüntüyü sevdiğim için farklı farklı şekillerde sürmeyi denedim ama ne yaparsam yapayım o boyamayı önleyemedim. Bahsettiğim boyama maskara yeni ve ıslak olduğu için meydana geliyormuş, biraz kuruduktan sonra bu sorun geçti.
Ama ben buna rağmen kullanmayı bırakmadım ve bir kalem fırçayla yayıp sanki kalem çekmişim de dağıtmışım görüntüsü verip üstesinden geldim kuruyana kadar, sizinde bu şekilde bulaşan maskaralarınız varsa öneririm. :)

Sponsorlu etkinlik ürünüdür.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder