3 Ekim 2013 Perşembe

Essence'ten 1 Maskara Alana 2.si Bedava!


essence’ten
muhteşem kirpikler için muhteşem kampanya

essence, özel koleksiyonunda yer alan get BIG! Lashes maskaralarda kaçırılmayacak bir kampanya yapıyor : essence maskara ailesine yeni katılan get BIG! lashes triple siyah maskara alanlara, get BIG! lashes maskaralardan bir tane daha hediye ediliyor.

Uzun ve dolgun kirpikler için makyajın en önemli tamamlayıcısı maskara oluyor. Genç kızların favori kozmetik markası essence, nefes kesici kirpikler için maskaralara özel bir kampanya düzenliyor.

essence maskara ailesinin en yeni üyesi get BIG! lashes triple siyah maskara alanlar, get BIG! lashes hacim maskara veya get BIG! Lashes suya dayanıklı hacim maskaranın sahibi oluyor.


essence get BIG! lashes triple siyah maskara, üç kat daha siyah kirpikler yaratıyor. Koyu siyah maskara, geniş ve yenilikçi fiber fırçası ile kirpiklere maksimum hacim ve yoğunluk katıyor. Karbon siyahlığı, kirpiklere yeni bir boyut kazandırıyor.
essence get BIG! lashes hacim maskara da en küçük kirpiklere bile ulaşıyor, uzatıyor, hacim katıyor. Kirpiklerde birikme veya ağırlık yapmıyor. get BIG! lashes suya dayanıklı hacim maskara ile de mega hacimli kirpikler yüzdükten sonra bile hacmini koruyor.

essence get BIG! lashes triple siyah maskara, tavsiye edilen raf satış fiyatı 7,75 TL.

*Basın Bültenidir.

4 yorum:

 1. selam blogun çok hoş takipteyim.
  ben de beklerim.
  sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim. Bakıyorum şimdi.

   Sil
 2. bu kampanya ne zaman kadar geçerliymiş biliyor musun canım?*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tam tarihini bilmiyorum ama hala görüyorum standlarında.

   Sil